Pozycjonowanie stron www w Częstochowie i nie tylko

pozycjonowanie stron wwwPozycjonowanie stron www to usługa polegająca na zwiększeniu widoczności w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Bing. Agencja NetElita.pl specjalizuje się w zaawansowanych działaniach SEO, dzięki którym Twoja strona znajdzie się na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach. Pomożemy Tobie wybrać najlepsze hasła kluczowe oraz zoptymalizujemy stronę tak aby jak najszybciej osiągnęła jak najlepsze wyniki. Usługi prowadzimy głównie w Częstochowie ale także na terenie całego kraju.
Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2011 roku. Skorzystaj z naszego doświadczenia i razem z nami wejdź na czołowe pozycje w Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Koszt pozycjonowania stron www uzależniony jest od wielu czynników. Udzielenie jednoznaczniej odpowiedzi nie jest takie proste. Wszystko zależy od kilku czynników takich jak:

 • Konkurencyjność branży – Im dana branża jest bardziej popularna, tym ciężej będzie nam zaistnieć. Zdecydowanie łatwiej jest się przebić na hasło „firanki Częstochowa” niż np. na „stomatolog Kraków”. Wiąże się to z tym, że hasła „stomatolog Kraków” szuka zdecydowanie więcej osób, a co za tym idzie budżet jaki mogą wydać stomatolodzy na pozycjonowanie strony www, będzie większy. Aby dorównać lub przegonić potencjalną konkurencję musimy utworzyć podobne lub mocniejsze linki do naszej witryny. Często wiąże się to z pozyskiwaniem tak zwanych artykułów sponsorowanych, których cena jest dość wysoka.
 • Dobór słów kluczowych – Jest to jedna z kluczowych kwestii przy ustalaniu ceny za pozycjonowanie. Pojawienie się na pierwszej stronie wyników w SERPach (czyli wyszukiwarkach), na hasła takie jak „kredyty” wiąże się z pokonaniem konkurentów takich jak banki czy instytucje finansowe, które posiadają olbrzymie zaplecza finansowe. Takie firmy z łatwością mogą sobie pozwolić na wydanie setek tysięcy złotych na działania SEO. Jednak na przykład hasło kluczowe „kredyty Pcim Dolny” będzie już nieco mniej konkurencyjne i na pewno dużo łatwiej będzie się na nie przebić.
 • Ilość słów kluczowych – Im więcej słów kluczowych wybierzemy do pozycjonowania tym koszt jego będzie większy. Np. gdy jesteśmy kawalerem i chcemy wybrać się na tygodniowe wakacje do Turcji wystarczy nam nawet 1000zł. Jednak gdy chcielibyśmy zabrać na wakacje całą rodzinę musielibyśmy podnieć nasz budżet. Podobnie jest z pozycjonowaniem stron www. Aby promować się na kilka czy nawet kilkanaście słów kluczowych musimy liczyć się z zwiększeniem naszego budżetu.
 • Jakoś strony www – Jest to bardzo obszerny temat. Na pozycjonowanie wpływają takie czynniki jak wiek domeny, odpowiednie tytuły strony, unikalne treści oraz to czy posiada dobre jakościowo linki. To tylko niektóre z czynników które mają wpływ na to czy będzie nam łatwiej czy ciężej zaistnieć na czołowych pozycjach w Google.
 • Ilość włożonej pracy – Ten punkt powinien być oczywisty. Im więcej czasu musimy poświęcić na pozycjonowanie danej strony www tym koszt takiej usługi będzie większy.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki ciężko jest napisać ogólny cennik pozycjonowania. Najlepszym sposobem jest skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą e-mail, podać nam adres swojej strony www oraz wstępne hasła na jakie chcieliby Państwo się pozycjonować. Następnie tak szybko jak to jest tylko możliwe, wyślemy Państwu odpowiedź zwrotną z wstępnymi cenami za pozycjonowanie.

Jak rozliczamy się za pozycjonowanie?

pozycjonowanie - rozliczanieStandardowo w swojej ofercie mamy dwa rodzaje umów za pozycjonowanie. Jednak jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycję.

 • Umowa za efekt – Jest to chyba najlepsza możliwa umowa dla dwóch stron. Płatność następuje dopiero wtedy kiedy dane słowa kluczowe osiągną miejsca w top10. Brak jakichkolwiek opłat gdy strona zajmuje miejsca poniżej pierwszej strony wyników (top10). W tym wariancie proponujemy długość umowy minimum na 12 miesięcy. Jest to związane z tym że praca jaką włożymy w pracę nad stroną zwraca się dopiero po osiągnięciu wysokich miejsc w Google.
 • Umowa mieszana – Jest to połączenie stałego abonamentu (który jest ustalany indywidualnie) z połączeniem umowy za efekt. W ramach takiego pakietu wykonujemy pracę związaną ze stroną (aktualizacje, dodawanie nowych treści), oraz marketing szeptany na formach czy blogach dzięki, którym ilość wejść na stronę może się zwiększyć. Efekt takiej pracy pozostaje trwały, nawet w momencie kiedy współpraca pozostanie zakończona. W takim wypadku umowy podpisujemy na minimum pół roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Pozycjonowanie stron internetowych „podliczane” jest na koniec każdego miesiąca. Wtedy wysyłamy do Państwa raport z całego miesiąca wraz z wykazem pozycji na określone słowa kluczowe. Płatność za daną frazę kluczową jest podliczana na stan ostatniego dnia miesiąca. To znaczy jeżeli Państwa strona zajmowała pierwszą pozycje 31 marca to płacą Państwo za pierwszą pozycję. Taki sposób rozliczania ma swoje wady i zalety. Bywa tak, że strona przez pierwsze 25 dni zajmuje czołowe pozycje a pod koniec spada poza pierwszą dziesiątkę. Wtedy Państwo nie zapłacili by nic. Bywa również odwrotna sytuacja gdy strona wskakuje do top10 dopiero pod koniec miesiąca i wtedy muszą Państwo zapłacić za pozycję w top10.

Proces pozycjonowania stron www

Na samym początku prac, wspólnie ustalamy słowa/frazy kluczowe na jakie strona będzie pozycjonowana. W tym momencie otrzymają Państwo dokładny cennik ile życzymy sobie za pozycjonowanie Państwa strony www. Jeżeli Państwo zaakceptują nasze warunki następuje podpisanie umowy.

Następnie działamy według danego schematu:

 1. Optymalizacja strony internetowej (działania SEO) – To pierwszy oraz podstawowy krok z zakres pozycjonowania. Na tym etapie dobieramy odpowiednie tytuły stron oraz tworzymy unikalną treść, tak aby była wartościowa zarówno dla wyszukiwarek jak i Państwa klientów. Zdarza się tak że prosimy właściciela firmy, który jest specjalistą w danej dziedzinie, aby uczestniczył w tworzeniu treści na swojej stronie. Na chwilę obecną algorytm Google promuje strony w bogatą treść dlatego odpowiednie zarządzanie treścią na stronie to dla nas kluczowa sprawa.
 2. Linkowanie – To kluczowa kwestia w pozycjonowaniu stron www. Etap ten polega na zdobywaniu bezpośrednich linków do pozycjonowanej strony. Każdy zdobyty link prowadzący do Państwa strony jest „głosem na tak” dla Google, dzięki czemu rośnie jej pozycja w wynikach wyszukiwania. Jest to etap ciągły, trwający przez cały okres umowy.

Co zyskuje firma pozycjonując swoją stronę w NetElita.pl?

Obecnie na rynku istnieje sporo agencji SEO oferujące pozycjonowanie stron internetowych. Jednak NetElita.pl jest jedną z nielicznych agencji, która gwarantuje profesjonalne podejście do pozycjonowania. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz skutecznym metodą Państwa strona wybije się na odpowiednie pozycje minimalizując przy tym możliwość otrzymania kary od Google. Najlepszą reklamą dla nas jest to, że jako jedna z nielicznych agencji SEO, pobieramy opłatę tylko za osiągnięte pozycje. W razie niepowodzenia nie zapłacisz nawet złotówki. Do tego warto zwrócić uwagę, że nigdzie się nie reklamujemy, jeśli trafiłeś na naszą stronę prawdopodobnie wpisałeś frazę „pozycjonowanie stron Częstochowa„. To chyba wystarczający powód aby nam zaufać. Interesuje Cię oferta pozycjonowania lub tworzenia stron www w Częstochowie? NetElita.pl to najlepszy wybór.

Pozycjonowanie – Pytania i odpowiedzipozycjonowanie - pytania i odpoweidzi

 • Po co pozycjonować stronę?
  Dzięki pozycjonowaniu jesteśmy w stanie dotrzeć to zdecydowanie większej liczby odbiorców. Po co nam sklep internetowych skoro nikt na niego nie wchodzi? Co nam po tym, że nasza strona znajduje się na większość wyrażeń kluczowych na 7 czy 8 stronie w wyszukiwarce? Dzięki pozycjonowaniu jesteśmy w stanie to zmienić aby strona generowała ruch a przy tym pieniądze.
 • Czy pozycjonujecie sklepy internetowe?
  Tak, nasza agencja zajmuje się pozycjonowaniem wszystkich rodzajów stron w tym także sklepów internetowych
 • Kiedy moja strona pojawi się na pierwszej stronie wyników w Google?
  Bardzo dużo czynników ma wpływ na pozycjonowanie, przez co ciężko dokładnie określić czas pojawienia się na czołowych pozycjach. Głównie zależy to od trudności (konkurencji) danego hasła. Jeśli konkurencja jest mała to już po 2-3 miesiącach można przebić się na pierwszą stronę wyników w Google. Jeśli natomiast konkurencja jest większa to wtedy może to potrwać nawet rok.
 • Dlaczego tak drogo?
  Wszystko zależy jaki budżet na pozycjonowanie przeznacza nasza konkurencja. Jeśli ktoś wydaje na promocję swojej strony 5000 złoty miesięcznie, do tego idealnie optymalizuje swoją stronę oraz tworzy perfekcyjny „Link Building”, to z budżetem 1000 złoty prześcignięcie go w wynikach wyszukiwania jest praktycznie niemożliwe. Dlatego stawki jakie pobieramy, zależne są od działań konkurencji.
 • Czy warto inwestować w Google adwords?
  Oczywiście że warto, pod warunkiem że zrobi się to mądrze. Wiąże się to często z szukaniem mało konkurencyjnych fraz związanych z naszą tematyką. Np cena za hasło „tanie samochody” może być zupełnie inna jak na „tanie auta”. Także dobór słów jest tutaj kluczowy.
 • Czy zajmujecie się tylko pozycjonowaniem?
  Nasza oferta skierowana jest głównie na pozycjonowanie, jednak zajmujemy się również innymi usługami, na przykład projektujemy strony internetowe (mobile strony) oraz dodajemy zdjęcia do Google Maps.
 • Czy pozycjonujecie wszystkie strony oraz frazy kluczowe?
  Pozycjonujemy strony internetowe tylko te, które działają zgodnie z prawem RP. Ponad to nie pozycjonujemy stron na konkurencyjne słowo kluczowe np. „pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa”. Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o projektowanie stron.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym działem blog, na którym można przeczytać nieco więcej na temat jak pozycjonować strony.